امام‌جمعه آستارا:

آمریکا دوستدار ملت شریف ایران نیست

امام‌جمعه آستارا با اشاره به اینکه برخی مسؤولان تازه از خواب غفلت بیدار شده‌اند گفت: سیاسیون از بچه‌های سپاه و ارتش که تحت‌رهبری مقام معظم رهبری بدون کوچک‌ترین چشم‌داشتی در حال خدمت به مردم هستند الگوبرداری کنند.

 آمریکا دوستدار ملت شریف ایران نیست

حجت‌الاسلام‌ و المسلمین کاظم حافظ‌نیا در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته آستارا اظهار کرد: نظامی‌ها اعم از ارتش و سپاه نخستین کسانی بودند که در سیل‌های اخیر زودتر از دولت در صحنه حضور پیدا کردند و این حضور به‌موقع مایه دل‌گرمی برای مردم سیل‌زده بود.

وی با اشاره به پیام اخیر مقام معظم رهبری به رئیس ستاد نیروهای مسلح کشور تصریح کرد: مقام معظم رهبری در این پیام به برجستگی شور کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان، تحسین حضور نیروهای نظامی در صحنه، توجه به لای‌روبی و حفظ حریم رودخانه‌ها و عملکرد خوب صداوسیما در سیل اخیر تأکید کرده‌اند.

امام‌جمعه آستارا جمعیت هلال‌احمر را یک سازمان فراملی و بشردوستانه دانست و افزود: کشورهایی که مدعی حمایت از حقوق بشر هستند حساب‌های هلال‌احمر برای کمک‌های بین‌المللی به سیل‌زدگان را به بهانه تحریم مسدود کرده‌اند و مسدودسازی حساب‌ها نشان از دشمنی با ملت شریف ایران دارد.

حافظ‌نیا با بیان اینکه آمریکا دوستدار ملت شریف ایران نبوده و علاقه‌ای به مردم ایران ندارد گفت: رئیس‌جمهور دیوانه آمریکا چندین بار در سخنرانی‌های خود آشکارا به مردم ایران توهین کرده و آن‌ها را تروریست و خرابکار معرفی کرده است.

وی با اشاره به اینکه برخی مسؤولان تازه از خواب غفلت بیدار و متوجه شده‌اند که اروپایی‌ها به‌هیچ‌وجه قابل‌اعتماد نیستند افزود: سیاسیون از بچه‌های سپاه و ارتش که تحت‌رهبری مقام معظم رهبری بدون کوچک‌ترین چشم‌داشتی در حال خدمت به مردم هستند الگوبرداری کنند.

امام جمعه آستارا با بیان اینکه نظارت کافی در بازار وجود ندارد افزود: قیمت اجناس در بازار هرج‌ومرج به‌وجود آورده و فروشندگان هرطور که اراده کنند اجناس را به مردم می‌فروشند و این نشان می‌دهد که نظارت‌ها در بازار کافی نیست.

حافظ‌نیا با اشاره به اینکه بسیاری از خانواده‌ها در تأمین معیشت و اقلام موردنیاز خود دچار مشکل بوده و به دلیل گرانی بی‌رویه کالاها جرأت ورود به مغازه‌ها را ندارند گفت: از متولیان و مسؤولین امر به ویژه اتاق اصناف، تعزیرات و صمت می‌خواهیم با نظارت و کنترل قیمت‌ها به درد مردم برسند./ فارس


خروج