امام جمعه بندر آستارا:

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یک نهاد مقدس و پربرکت است

برگزاری مراسم ملی و انقلابی برعهده این نهاد مقدس و پربرکت نهاده شده که سالروز تاسیس آن را گرامی‌ می‌داریم.

 شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یک نهاد مقدس و پربرکت است

امام جمعه بندر آستارا با اشاره به ۱۲ مرداد سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، گفت: برگزاری مراسم ملی و انقلابی برعهده این نهاد مقدس و پربرکت نهاده شده که سالروز تاسیس آن را گرامی‌ می‌داریم.

حجت الاسلام«کاظم حافظ نیا» در خطبه های این هفته آیین عبادی سیاسی نماز جمعه شهر آستارا سالروز شهادت امام جواد(ع) را تسلیت گفت و افزود: توجه به سیره معنوی امام جواد(ع) باید مورد توجه قرار گیرد.

امام جمعه بندر آستارا سالروز ازدواج مولای متقیان حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) و روز ملی ازدواج را تبریک گفت و تصریح کرد: ازدواج ها را نباید سخت گرفت.

وی ساده زیستی و قناعت را از علل مهم یک زندگی موفق دانست و خاطرنشان کرد: با نگاه به زندگی ائمه اطهار(ع) می توان رهنمودهای یک ازدواج ساده و پایدار را گرفت.

حجت الاسلام حافظ نیا با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و شهدای دیپلمات ایران در حادثه تروریستی کنسولگری ایران در مزار شریف افغانستان و با تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگاران آستارا پای ثابت برنامه‌های دینی و فرهنگی هستند.

خطیب نماز جمعه بندر آستارا اظهارکرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه آستارا مراسمات دینی و ملی را به طور کامل پوشش می‌دهند و همواره در خط مقدم هستند.

حجت الاسلام حافظ‌نیا با اشاره به ۱۲ مرداد سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، گفت: برگزاری مراسم ملی و انقلابی برعهده این نهاد مقدس و پربرکت نهاده شده که سالروز تاسیس آن را گرامی‌ می‌داریم.

وی به اقدام عجولانه آمریکا در تحریم وزیر امور خارجه کشورمان اشاره کرد و افزود: آنها با این اقدام نشان دادند که فاقد قدرت منطق هستند.

امام جمعه بندر آستارا تصریح کرد: اصرار آمریکا برای مذاکره یک بازی سیاسی مسخره است.

حجت الاسلام حافظ نیا با بیان اینکه نه جنگ و نه مذاکره به فرموده مقام معظم رهبری راهبرد نظام جمهوری اسلامی ایران است، گفت: این را بدانید که دستگاه دیپلماسی پشتوانه مقتدری رهبر معظم انقلاب و ملت دارد و هیچ نگرانی در این قضیه نباید داشته باشد و بنا به فرموده مقام معظم رهبری نه جنگ می شود و نه مذاکره ای صورت می گیرد./ شبستان


خروج