1399/03/11
فرماندار صومعه سرا:

امام خمینی(ره) شناسنامه و هویت انقلاب اسلامی ایران است

امام خمینی (ره) شناسنامه و هویت انقلاب ایران است.

 امام خمینی(ره) شناسنامه و هویت انقلاب اسلامی ایران است

فرماندار صومعه سرا با اشاره به اینکه پرورش یافتن در مکتب امام خمینی (ره) افتخار ایرانیان است، گفت: امام خمینی (ره) شناسنامه و هویت انقلاب ایران است.

سید جلال سید محمدی پیش از ظهر شنبه در جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال امام راحل (ره) در فرمانداری شهرستان صومعه سرا، اظهار کرد: ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران که از آن به عنوان روز عزای رسمی یاد شده برگی از تاریخ انقلاب اسلامی و ملت ایران است.

سید محمدی تصریح کرد: امام راحل شناسنامه انقلاب اسلامی ایران و افکار و راه سیره و منش ایشان در جهان امروزی برای هر آزاد مردی شناخته شده است.

وی با بیان اینکه حرکت امام و انقلاب اسلامی فراتر از مرز جغرافیایی است، افزود: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران در دنیا در تمام ابعاد اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی تأثیر گذار است.

وی با بیان اینکه کمتر کشوری متأثر از افکار بلند امام راحل و منش آزاده خواهی و ظلم ستیزی نشده است، عنوان کرد: جمهوری اسلامی به عنوان نماد ظلم ستیزی و استکبار ستیزی و آزادگی در جهان شناخته شده است.

سید محمدی پرورش یافتن در مکتب امام خمینی (ره) افتخار ایرانیان عنوان و بیان کرد: بزرگداشت ارتحال امام با توجه به ویروس کرونا و وضعیت زرد شهرستان در سطح مجازی و با تولید محتوای متناسب انجام خواهد شد./ مهر


خروج