1399/05/10
امام جمعه آستانه اشرفیه:

عملکرد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از نظر صاحب نظران قابل قبول است

بقا و تداوم انقلاب اسلامی در گرو حفظ شعائر و ارزش ها است.

 عملکرد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از نظر صاحب نظران قابل قبول است

امام جمعه آستانه اشرفیه با اشاره به نقش مهم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در یادآوری دستاوردهای نظام به جوانان، گفت: بقا و تداوم انقلاب اسلامی در گرو حفظ شعائر و ارزش ها است.

حجت الاسلام احمد طیبی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه بقا و تداوم انقلاب اسلامی در گرو حفظ شعائر و ارزش‌های آن است، اظهار کرد: نمود حراست و حفاظت از ارزش‌های انقلاب اسلامی، حضور مردمی در راهپیمایی‌ها و مراسم و مناسبت‌های انقلابی است.

وی با بیان اینکه بهترین راه گرامیداشت ایام الله انقلاب اسلامی، یادآوری دستاوردهای نظام برای نسل جوان است، افزود: جوانان ما زمانی می‌توانند از آثار و برکات انقلاب اسلامی بهره مند شوند که مراسم و مناسبت‌های انقلابی گرامی داشته شود و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در این عرصه به خوبی ایفای نقش کرده است.

امام جمعه آستانه اشرفیه، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را متولی برگزاری مناسبت‌ها و راهپیمایی‌ها و مراسم ملی و مذهبی همچون ۲۲ بهمن و روز جهانی قدس و ۹ دی دانست و تصریح کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با سیاستگذاری، برنامه ریزی و سازماندهی متناسب با شرایط روز و به فراخور واقعیت‌های موجود موفق به برگزاری خوب، منسجم و اثرگذار مناسبت‌های انقلابی شده و عملکرد این نهاد از دید صاحب نظران قابل قبول بوده است.

حجت الاسلام طیبی با بیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یک نهاد مولود انقلاب است، خاطرنشان کرد: آیت الله جنتی به عنوان یکی از افتخارات نظام اسلامی در رأس هدایت و راهبری این نهاد انقلابی قرار دارد و با رویکرد مردمی و فراجناحی، مأموریت‌های این مجموعه را پیش می‌برد.

وی آیت الله جنتی را از سابقون انقلاب اسلامی در کلیدی ترین و اساسی‌ترین نهادهای نظام دانست و یادآور شد: امامین انقلاب ضرورت حضور چنین شخصیتی را در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی احساس کردند. در واقع جایگاه رفیع ایشان در شورای نگهبان و حضور و ارائه دیدگاه‌های کارگشای ایشان در رأس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، وزن و جایگاه شورا را ارتقا بخشیده است.

امام جمعه آستانه اشرفیه، با اشاره به فعالیت یک نیروی ارزشی در رأس امور این شورا در استان گیلان، اظهار کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشراف کامل بر ضرورت‌ها و اقتضائات انقلابی کارها را پیش می‌برد و با برنامه ریزی منسجم در مرکز استان و شهرستان‌ها، مأموریت‌های این نهاد را به خوبی پیگیری و اجرا می‌کند.


خروج